var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-38337040-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
پیام دکتر ملکی، پیام امید و سرنگونی PDF Print

کیوان کابلی- 6 دسامبر 2015

دکتر محمد ملکی، اولین رئیس دانشگاه تهران بعد از انقلاب، طی سخنانی در مراسم خاکسپاری خانم مهری جنت پور (مادر داعی) در تاریخ 14 آذر 94 نکته بسیار ارزنده ای را مطرح کرد که باید مورد توجه ایرانیان در داخل و خارج قرار گیرد.

Read more...
 
جنایت لیبرتی محکوم است! PDF Print

بیانیه هنرمندان، ورزشکاران، روشنفکران، متخصصین، شخصیتهای سیاسی و رسانه ای، درباره حمله جنایتکارانه به کمپ لیبرتی- 13 اکتبر 2015

بعدازظهر روز پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ رژیم جمهوری اسلامی از طریق عوامل خود در عراق با شلیک دهها موشک، «کمپ لیبرتی» محل استقرار اعضای بی دفاع و بی سلاح مجاهدین خلق در عراق را مورد حمله مرگبار قرار داد. در اثر این عمل تروریستی، تاکنون تعداد ۲۴ نفر از ساکنان کمپ کشته شده اند و تعداد کثیری نیز زخمی گردیده اند و بخش بزرگی از امکانات زیستی آنان نابود شده است.

Read more...
 
ایدئولوژی بنیادگرانه ولایت فقیهی و بحران اکولوژیک و معضلات آب در ایران PDF Print

دکتر کاظم موسوی- 30 اکتبر 2015

در شرایط کنونی اکثر شهرهای بزرگ و ساکنان میلیونی آن در میهن ما در یک بحران پیچیده و همه جانبه زیست محیطی بسر می برند. مشکلات و معضلات آب، آلودگی و کمبود آن تنها یک بخش مهم ازمسایل بحران اکولوژیک تحت حاکمیت جمهوری اسلامی در ایران  است .آب با محیط زیست رابطه جدایی ناپذیر و تنگاتنگی دارد. آب در اکولوژی یک منطقه نقش تعیین کننده ای دارد و بدون شک توسعه پایدار، حراست از محیط زیست و حقوق بشر با مدیریت صحیح آب است که درهم می آمیزد و کامل می شود.

Read more...
 
نامه سرگشاده دکتر کاظم موسوی به اوباما PDF Print

کیوان کابلی- 4 سپتامبر 2015

سایت اینترنتی هیل دات کام نامه سرگشاده دکتر کاظم موسوی، سخنگوی حزب سبزهای ایران به رئیس جمهور آمریکا را منتشر کرد. متن این نامه که در قسمت مربوط به دریافت اطلاعات از سوی نمایندگان کنگره آمریکا و روشنگری آنان درج شده است، بسرعت در رسانه های اجتماعی همچون فیسبوک و تویتر انتشار یافت.

Read more...
 
خانم کلادیا روت شما هم در زندانی شدن نرگس محمدی مقصرید PDF Print

دکتر کاظم موسوی- 7 مه 2015

در روز سه شنبه 17 اردیبهشت، خانم نرگس محمدی، فعال و مدافع حقوق بشر که همواره  برای حقوق زندانیان و زنان در ایران فعالیت کرده است، به جرم تبلیغ علیه نظام و تبانی بر علیه امنیت به صورت وحشیانه ای توسط ماموران رژیم بازداشت شد. متعاقبا خانم کلادیا روت، نایب رئیس پارلمان آلمان در صفحه فیسبوک خود عکس خود را با پلاکاردی که بر روی آن خواهان آزادی نرگس محمدی شده است، منتشر کرد.

Read more...
 
گروه حقوق بشری هادی قائمی برای انتصاب مرضیه افخم هورا می کشد PDF Print

کیوان کابلی- 15 آوریل 2015

وزارت خارجه رژیم اعلام کرد که مرضیه افخم، سخنگوی این وزارتخانه را به عنوان سفیر در یکی از کشورهای شرق آسیا منصوب کرده است. طبق معمول، لابی رژیم در واشنگتن و برخی از مطبوعات غربی که همواره در جستجوی علائم مثبت برای تایید مدره شدن جمهوری اسلامی هستند، به وجد آمده و با آب و تاب به بازپخش این خبر مسرت انگیز و درج گزارشات مثبت درباره آن پرداخته اند.

Read more...
 
نقطه عطف در تحولات منطقه PDF Print

کیوان کابلی- 30 مارس 2015

در روز پنجشنبه 26 مارس 2015، جنگنده های نیروهای ائتلاف کشورهای عربی مواضع گروه حوثی، در یمن را بمباران کردند. این عملیات نظامی که تنها ساعاتی قبل از انجام به اطلاع اوباما و کاخ سفید رسیده بود، نقطه عطفی در تحولات خاور میانه محسوب می شود که  از چند جهت حائز اهمیت است.

Read more...
 
دو بشقاب چلوکباب در کاخ سفید PDF Print

حسن داعی، 15 مارس 2015

گزارش کوتاهی درباره میهمانی نوروزی کاخ سفید و حضور مجدد تریتا پارسی و مسئولین سازمان نایاک

Read more...
 
آندرانیک بزرگ بود PDF Print

کیوان کابلی-22 فوریه 2015

آندرانیک از بسیاری جهات بزرگ بود. در زمینه موسیقی جای سخن نیست که اهل فن به خوبی گفته اند و خواهند گفت. به جرات می توان گفت همه ایرانیان کارهای او را شنیده و به نوعی تحسینش کرده اند.

Read more...
 
هذیان گوئی خامنه ای PDF Print

حسن داعی، 18 فوریه 2015

در روز پس از اعتراف بیژن زنگنه به ورشکستگی صنعنت نفت و گاز در کشور، خامنه ای برای پاک کردن این آبرو ریزی، امروز به میدان آمد و سخنانی گفت که بیانگر درماندگی نظام و پریشان گوئی ولی فقیه است. سخنان وی آنقدر بی معناست که حتی مزدبگیران و دلالان خارج از کشوری رژیم، که وظیفه آنها بازپخش رجزخوانی های ولی فقیه است، از امروز صبح، انگشت به دهان مانده اند که این اظهارات مسخره را با چه شیوه ای برای مخاطبین غربی خود توجیه کنند

Read more...
 
لغو کنفرانس نفتی رژیم در لندن و اعتراف زنگنه به وضعیت اسفبار رژیم PDF Print

فوروم ایرانیان، 16 فوریه 2015

کنفرانس نفتی لندن که قرار بود هفته آینده برگزار شود با دخالت نهادهای آمریکائی ناظر بر اجرای تحریم ها و نامه چهار سناتور به خزانه داری، لغو شد. عدم برگزاری کنفرانس و اظهارات امروز زنگنه در مجلس درمورد اسفناک بودن صنعت نفت و ناتوانی وزارت نفت در اجرای پروژه های نفت و گاز و حتی پرداخت حقوق کارمندان خود، نشانی از بن بست دولت روحانی و گواهی بر وضعیت بحرانی نظام ولایت فقیه است

Read more...
 
«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 1 of 22